Tento 3D model představuje rozšířenou verzi stejných dat, která jsou základem našeho 3D modelu Willisova okruhu odvozeného z pečlivého segmentace angiografických dat.
EZ - MP1650
Dostupnost: Termín dodání ZDE
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
53 583 Kč s DPH
s DPH
Tento produkt je na objednávku. Pošlete nám poptávku emailem na info@anatomicke-pomucky.cz nebo vyplňte poptávkový formulář. Ozveme se vám zpět co nejdříve.
Zeptat se na cenuProtože je tento produkt velmi křehký, nelze ho zaslat poštou. Na vyžádání Vám sdělíme kalkulaci dopravy.
Stejně jako model Willisova okruhu i tento model znázorňuje vnitřní krkavici a obratlové tepny vstupující do lebky a rozvětvující se na nitrolebeční tepny, které zásobují mozek krví. Tento rozšířenější 3D model vnitřní krkavice a obratlové tepny a jejich větví, včetně Willisova okruhu, zobrazuje celý proces rozvětvování mozkových a mozečkových tepen. To zahrnuje perikalózní tepny (od předních mozkových tepen) a jejich pojmenované větve, horní a dolní části střední mozkové tepny (včetně sulkální, spánkové a temenní tepny) a větve zadní mozkové tepny. Dále můžeme na modelu vidět oční tepnu i první nitrolebeční větev vnitřní krkavice vstupující do optického kanálu.
Mohly by Vás zaujmout i tyto podobné produkty:
Produkt zatím nemá žádné hodnocení.