VRÁCENÍ ZBOŽÍ V ZÁKONNÉ LHŮTĚ 14 DNÍ


Ze zákona je každý spotřebitel chráněn při nákupu zboží mimo běžné kamenné prodejny lhůtou pro vrácení zboží. Nemusíte mít tedy obavu z nákupu zboží, které si nemůžete předem osahat. Dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku je možné do 14 dnů zakoupené zboží vrátit, a to bez udání důvodu.

Nárok na využití této lhůty mají ale pouze spotřebitelé, nikoliv ti, kdo nakupují v rámci své obchodní činnosti. Uvedením IČ v objednávce se obchodní vztah řídí nikoliv občanským, ale obchodním zákoníkem. Ten právo na odstoupení v ochranné lhůtě neuvádí.

 

JAK POSTUPOVAT

O záměru vrátit objednané zboží nás prosím informujte písemně emailem na info@anatomicke-pomucky.cz

Vytiskněte a vyplňte prosím protokol pro vrácení zboží, který Vám byl zaslán emailem spolu s fakturou a obchodními podmínkami. Případně si jej můžete vytisknout zde: PROTOKOL PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE 14 DENNÍ LHŮTĚ

Následně můžete zboží buď doručit osobně na naše výdejní místo nebo zboží zaslat na adresu:

 

Tivali, s.r.o.

Kolaříkova 1

621 00 Brno

 

Zboží, včetně všech jeho částí, tedy návodu, faktury a všech součástí samotného produktu pečlivě zabalte tak, aby nedošlo k jeho poškození. Nelepte prosím lepící pásky přímo na originální krabice od zboží. Zároveň prosím pokud možno uveďte zboží do původního stavu. Peníze za vrácené zboží budou převedeny na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14ti dnů od odstoupení od kupní smlouvy a doručení zboží zpět na naši adresu.

Prodávající má nárok snížit vrácenou částku kupujícímu o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

 

Lhůta pro vrácení zboží trvá 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy. Jsou počítány i dny pracovního volna, nejde o dny pracovní! Lhůta počíná běžet dnem následujícím po dni převzetí zboží spotřebitelem.

Pokud již nemáte obal od zboží, nevadí. I tak je možné zboží vrátit v zákonné lhůtě. Prodejce ale má právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží do původního stavu. Takové náklady budou zákazníkovi naúčtovány a započteny s vracenou částkou.

Zboží je možné si vyzkoušet, nesmí ale jevit známky opotřebení.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 


Seznámit se s přesným fungováním našeho těla a znát jeho fyziologii a principy jednotlivých orgánů je i v dnešní době vyspělé techniky více než důležité. Zejména na základních a středních školách v hodinách biologie, ale i na univerzitách v rámci přednášek o anatomii je potřeba probíranou látku názorně vysvětlit. Nejen pro tyto účely jsou ideální volbou anatomické modely, které jsou do detailu propracované a téměř imitují realistické modely.

Anatomické modely najdou své uplatnění také v ordinacích lékařů, kteří na nich mohou pacientům blíže popsat jejich zdravotní obtíže. Stejně potřebné jsou anatomické modely i v rámci kurzů první pomocipři výuce zdravovědy v autoškoláchv rehabilitačních zařízeních a samozřejmě také v nemocnicích. Vybírat si u nás můžete z propracovaných modelů hlavykoster, kloubů a kostí nebo torz lidského těla a vnitřních orgánů. Nabízíme také širokou škálu simulátorů a trenažérů pro nácvik nejen první pomoci a ošetřovatelských figurín. Pro výzdobu učeben i kabinetů máme spoustu krásně provedených anatomických plakátů a jako vhodný dárek pro svého kamaráda-lékaře nebo nadšence do anatomie si můžete vybrat některou položku z našich anatomických dárkových předmětůRozšířili jsme naší nabídku i o zoologické modely a také botanické modely. Pokud budete chtít některý z našich modelů využít jen na krátkou dobu, tak se Vám bude jistě hodit možnost jejich zapůjčení.