REKLAMACE ZBOŽÍ

V případě výskytu závady na zboží nás neprodleně kontaktujte - buď telefonicky +420 549 212 092 nebo emailem info@anatomicke-pomucky.cz

My Vám obratem na email pošleme postup pro vyřízení reklamace a reklamační protokol. Tento je dobré si doma vytisknout a vyplnit. Usnadní to vyřízení Vaší reklamace. Pokud ale nemáte možnost si reklamační protokol vytisknout, nevadí, stačí na kousek papíru napsat:

  • Jméno zákazníka
  • Číslo faktury/daňový doklad
  • Název a kód produktu
  • Popis závady

 

ZBOŽÍ MŮŽETE REKLAMOVAT DVĚMA ZPŮSOBY

1) osobně na našem výdejním místě - Kolaříkova 1, Brno Řečkovice

2) zasláním na reklamační oddělení - Tivali, s.r.o., Kolaříkova 1, Brno 621 00

 

Informujte nás prosím o reklamaci předem na info@anatomicke-pomucky.cz - abychom mohli společně dohodnout, která z uvedených variant je pro ten který druh zboží lepší.

 

LHŮTA PRO VYŘÍZENÍ REKLAMACE

Ze zákona má spotřebitel právo na vyřízení reklamace do 30ti dnů. Vždy se snažíme tuto lhůtu pokud možno zkrátit. Ne vždy je to ale možné. Na stav vyřízení Vaší reklamace se můžete informovat na info@anatomicke-pomucky.cz

 

VRÁCENÍ PENĚZ ZA REKLAMOVANÉ ZBOŽÍ

V případě, kdy je reklamace vyřízena vrácením peněz za zboží, budou Vám tyto vráceny buď na bankovní účet, který si zvolíte nebo vyplaceny v hotovosti na našem výdejním místě. Vracení peněz poštovní poukázkou na adresu není možné.

Proplácení nákladů na dopravu reklamovaného zboží na reklamační oddělení - v případě, že je reklamace oprávněná, má zákazník nárok na proplacení nezbytných nákladů na dopravu reklamovaného zboží k prodejci. V takovém případě si zákazník požádá o vrácení vynaložených nákladů na info@anatomicke-pomucky.cz, doloží doklad o vynaložených nákladech - např. podací lístek. Zákazník má právo na náhradu nejnižších nutně vynaložených nákladů.

 

Více informací najdete v OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH nebo nás kontaktujte.


Seznámit se s přesným fungováním našeho těla a znát jeho fyziologii a principy jednotlivých orgánů je i v dnešní době vyspělé techniky více než důležité. Zejména na základních a středních školách v hodinách biologie, ale i na univerzitách v rámci přednášek o anatomii je potřeba probíranou látku názorně vysvětlit. Nejen pro tyto účely jsou ideální volbou anatomické modely, které jsou do detailu propracované a téměř imitují realistické modely. Zobrazit více

Anatomické modely najdou své uplatnění také v ordinacích lékařů, kteří na nich mohou pacientům blíže popsat jejich zdravotní obtíže. Stejně potřebné jsou anatomické modely i v rámci kurzů první pomocipři výuce zdravovědy v autoškoláchv rehabilitačních zařízeních a samozřejmě také v nemocnicích. Vybírat si u nás můžete z propracovaných modelů hlavykoster, kloubů a kostí nebo torz lidského těla a vnitřních orgánů. Nabízíme také širokou škálu simulátorů a trenažérů pro nácvik nejen první pomoci a ošetřovatelských figurín. Pro výzdobu učeben i kabinetů máme spoustu krásně provedených anatomických plakátů a jako vhodný dárek pro svého kamaráda-lékaře nebo nadšence do anatomie si můžete vybrat některou položku z našich anatomických dárkových předmětůRozšířili jsme naší nabídku i o zoologické modely a také botanické modely. Pokud budete chtít některý z našich modelů využít jen na krátkou dobu, tak se Vám bude jistě hodit možnost jejich zapůjčení.