DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

TERMÍNY DODÁNÍ ZBOŽÍ


Zboží je zpravidla dodáváno v termínu 5-30 dnů. Dodací lhůta závisí na aktuální dostupnosti zboží na našem skladu v ČR, případně na zahraničním skladu výrobců..

Pokud bude termín dodání Vašeho zboží delší než je běžných 10-14 dní, budeme Vás informovat co nejdříve po přijetí Vaší objednávky (zpravidla během několika dnů, hned jakmile budeme mít zprávu od výrobce, kdy bude produkt dostupný). Následně se s Vámi domluvíme, zda si budete přát na zboží vyčkat nebo Vám nabídneme alternativní produkt. Samozřejmě je možné i bez jakýchkoliv sankcí objednávku zrušit v případě, že je pro Vás dodací termín příliš dlouhý. Zboží, které je skladem v ČR odesíláme nejpozději druhý pracovní den po přijetí objednávky.

Jsme přímými dovozci anatomických modelů a jiných anatomických a výukových pomůcek a některých značek cvičebních a rehabilitačních pomůcek. Pokud máte zájem o dodání produktu, který není běžně v nabídce, kontaktujte nás. Rádi Vám ho zajistíme, pokud to bude možné.

PŘEKONTROLUJTE SI PROSÍM CO NEJDŘÍVE (NEJLÉPE DO 24 HOD OD PŘIJETÍ) DODANÉ ZBOŽÍ, ZDA JE KOMPLETNÍ A ZDA NEDOŠLO K POŠKOZENÍ PŘI PŘEPRAVĚ. POZDĚJŠÍ REKLAMACE A PŘIPOMÍNKY SE PAK VELMI TĚŽKO ŘEŠÍ. DĚKUJEME

 

DODÁNÍ ČESKÁ REPUBLIKA

Anatomické modely dodáváme několika způsoby.

ČESKÁ POŠTA

Zboží zašleme prostřednictvím České pošty jako Balík do ruky. Česká pošta garantuje doručení těchto zásilek do jednoho pracovního dne od odeslání. O odeslání zboží Vás budeme informovat emailem.

  • PLATBA DOBÍRKOU: cena za přepravu je 120,- Kč vč. DPH
  • PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM: cena za přepravu je 85,- Kč vč. DPH
  • GoPay PLATEBNÍ BRÁNA - ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD NEBO PLATBA KARTOU: cena za přepravu je 85,- Kč vč. DPH

DPD PŘEPRAVNÍ SLUŽBA

Objednané zboží zasíláme také prostřednictvím zásilkové služby DPD. Doba doručení zásilek dle obchodních podmínek DPD  je do jednoho pracovního dne od odeslání. 

  • PLATBA DOBÍRKOU: cena za přepravu je 135,- Kč vč. DPH
  • PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM: cena za přepravu je 100,- Kč vč. DPH
  • GoPay PLATEBNÍ BRÁNA - ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD NEBO PLATBA KARTOU: cena za přepravu je 100,- Kč vč. DPH

BANKOVNÍ SPOJENÍ PRO PLATBU PŘEVODEM V ČESKÝCH KORUNÁCH:

Zboží zašleme po připsání úhrady na náš účet u Fio banka, a.s., č.ú. 2700065648/2010. Úhradu proveďte na základě emailu s potvrzením objednávky. Jako VS uveďte číslo Vaší objednávky. Potřebuje-te-li fakturu se splatností, kontaktujte nás emailem: info@anatomicke-pomucky.cz nebo tel. +420 549 212 092, +420 773 963 775OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ - BRNO

Zboží si u nás můžete vyzvednout osobně na výdejním místě v Brně. Vybrané zboží je nutné si předem objednat přes e-shop, email či telefonicky. My Vás budeme kontaktovat hned, jak bude Vaše zboží připraveno. Následně si zboží můžete vyzvednout na ul. KOLAŘÍKOVA 1, BRNO (areál nákupního centra v Řečkovicích). V případě dotazů nás kontaktujte na tel. +420 549 212 092 nebo +420 773 963 775

Platba na místě je možná pouze v hotovosti. Více o výdejním místě

  • PLATBA V HOTOVOSTI: manipulační poplatek 10,- Kč
  • GoPay PLATEBNÍ BRÁNA - ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD NEBO PLATBA KARTOU: manipulační poplatek 10,- Kč vč. DPH
U NADROZMĚRNÝCH ZÁSILEK (velkoobjemové objednávky, velké figuríny apod.) MŮŽE BÝT ÚČTOVÁNO VYŠŠÍ POŠTOVNÉ. KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA, JEHOŽ OBJEDNÁVKY SE TOTO TÝKÁ INFORMUJEME TELEFONICKY NEBO EMAILEM PO OBDRŽENÍ JEHO OBJEDNÁVKY, VŽDY PŘED JEJÍM ODESLÁNÍM.

DODÁNÍ SLOVENSKÁ REPUBLIKA - NÁKUP V EURECH

PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST DPD

Zboží zašleme prostřednictvím DPD, které doručí zásilku na Slovensko zpravidla do 5 dnů od odeslání. O odeslání zboží Vás budeme informovat emailem.

Zboží na Slovensko posíláme až po platbě předem, pokud se se zákazníkem nedohodneme jinak. Pokud chcete provést platbu v eurech, zvolte si tuto měnu již při objednávce přímo v e-shopu, a to v levém horním rohu nad logem obchodu.

  • PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM: cena za přepravu je od 260,- Kč vč. DPH - poštovné je účtování podle ceníku přepravce a o jeho výši, pokud bude vyšší než 260,- Kč budete informování před odesláním Vaší objednávky. Cena 260,- Kč je za balík, nikoliv za objednávku. Pokud objednáte více zboží, které bude vyžadovat balení do více zásilek, bude poštovné zvýšeno. O tomto bychom Vás informovali předem.
  • GoPay PLATEBNÍ BRÁNA - PLATEBNÍ KARTOU NEBO ON-LINE BANKOVNÍM PŘEVODEM PŘEDEM: cena za přepravu je od 260,- Kč vč. DPH - poštovné je účtování podle ceníku DPD a o jeho výši, pokud bude vyšší než 260,- Kč budete informování před odesláním Vaší objednávky. Cena 260,- Kč je za balík, nikoliv za objednávku. Pokud objednáte více zboží, které bude vyžadovat balení do více zásilek, bude poštovné zvýšeno. O tomto bychom Vás informovali předem.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BANKOVNÍ SPOJENÍ PRO PLATBU PŘEVODEM V EURECH - ZE SLOVENSKA

Zboží zašleme po připsání úhrady na náš účet u Fio banka, a.s., č.ú. 2700503062/8330. Úhradu proveďte na základě emailu s potvrzením objednávky. Jako VS uveďte číslo Vaší objednávky. Potřebujete-li fakturu se splatností, kontaktujte nás emailem: info@anatomicke-pomucky.cz nebo tel. +420 549 212 092, +420 773 963 775

BANKOVNÍ SPOJENÍ PRO PLATBU PŘEVODEM V EURECH - Z JINÉHO STÁTU


Zboží zašleme po připsání úhrady na náš účet u Fio banka, a.s., č.ú. 2700503062/2010.

IBAN:CZ4420100000002700503062

 

BIC kód: FIOBCZPPXXX

 

Úhradu proveďte na základě emailu s potvrzením objednávky. Jako VS uveďte číslo Vaší objednávky. Potřebujete-li fakturu se splatností, kontaktujte nás emailem: info@anatomicke-pomucky.cz nebo tel. +420 549 212 092, +420 773 963 775


Na našich dalších obchodech můžete nakupovat také rehabilitační a cvičební pomůcky. Více informací:

Rehabilitace-sport.cz

Cvičební-pomůcky.cz


Seznámit se s přesným fungováním našeho těla a znát jeho fyziologii a principy jednotlivých orgánů je i v dnešní době vyspělé techniky více než důležité. Zejména na základních a středních školách v hodinách biologie, ale i na univerzitách v rámci přednášek o anatomii je potřeba probíranou látku názorně vysvětlit. Nejen pro tyto účely jsou ideální volbou anatomické modely, které jsou do detailu propracované a téměř imitují realistické modely. Zobrazit více

Anatomické modely najdou své uplatnění také v ordinacích lékařů, kteří na nich mohou pacientům blíže popsat jejich zdravotní obtíže. Stejně potřebné jsou anatomické modely i v rámci kurzů první pomoci, při výuce zdravovědy v autoškolách, v rehabilitačních zařízeních a samozřejmě také v nemocnicích. Vybírat si u nás můžete z propracovaných modelů hlavy, koster, kloubů a kostí nebo torz lidského těla a vnitřních orgánů. Nabízíme také širokou škálu simulátorů a trenažérů pro nácvik nejen první pomoci a ošetřovatelských figurín. Pro výzdobu učeben i kabinetů máme spoustu krásně provedených anatomických plakátů a jako vhodný dárek pro svého kamaráda-lékaře nebo nadšence do anatomie si můžete vybrat některou položku z našich anatomických dárkových předmětů. Rozšířili jsme naší nabídku i o zoologické modely a také botanické modely. Pokud budete chtít některý z našich modelů využít jen na krátkou dobu, tak se Vám bude jistě hodit možnost jejich zapůjčení.