Kategorie

Anatomické dárkové předměty

Anatomické dárkové předměty

Pobavte oslavence vtipnými anatomickými dárkovými předměty

Znáte ten pocit - blíží se narozeniny nebo svátek někoho z vašich známých či z rodiny a vy si marně lámete hlavu, čím oslavence zase obdarovat. Pokud je to lékař, zdravotní sestra, budoucí zdravotník nebo prostě jen fanda do anatomie tak vám výběr dárku usnadníme - obdarujte ho některým z našich anatomických dárkových předmětů.

Originální dárkové předměty s anatomickou tematikou se už mnohokrát staly vděčným, zábavným a často i edukativním dárkem. Jednou z nejoblíbenějších kategorií anatomických dárkových předmětů je oblečení - ať už se jedná o trička, čepice nebo kravaty. Zajímavé je třeba tričko s vyobrazením lidské kostry anebo tričko s obrázkem srdce a jeho detailními popisy.

Zajímavou dekorací pracoven nebo lékařských ordinací jsou zmenšené anatomické modely. Pozornost vždy upoutá i mini torzo lidského těla, model pánve těhotné ženy nebo séie modelů chodidel. Luxusním doplňkem jsou zaručeně nástěnné dekorace, ve kterých je vyobrazena páteře jako staveniště, na kterém pracují dělníci. Pokud byste chtěli takovou dekoraci umístit třeba na stůl, tak si můžete vybrat z precizně propracovaných modelů stavenišť ramenního kloubu nebo zubu s nervy.

Ozdobte si stůl s vtipnými anatomickými modely

Každý stůl zvýrazní a ozvláštní i anatomické dekorace imitující psací pomůcky či stojany na ně. Vtipným doplňkem je třeba model stehenní kosti určený k zasunutí psacích per nebo stojan na tužku v podobě bederního obratle. Do těchto stojanů se nic nehodí lépe, než propiska vypadající jako injekční stříkačka naplněná krví nebo psací pero v podobě kosti prstu. A aby byl výsledný efekt na stole opravdu dokonalý, kávu si udělejte do hrnečku, který má místo ucha model lidského bederního obratle.

Drobným dárkem, ale o to vtipnějším může být anatomický přívěsek na klíče. Vybírat si můžete z bohaté nabídky - od klasického přívěsku ve tvaru oka, přes přívěsky v podobě lidských kostí jako je kolenní kloub, páteř, ruka nebo kyčel až po přívěsek ve tvaru lidského srdce anebo lebky.