Movember - Je čas zaměřit se na zdraví mužů!

Posted by   Jana Mečiaková     Různé   views (2185)
Měsíc listopad je každoročně měsícem týkajícím se prevence onemocnění souvisejících s mužským zdravím - obzvláště rakoviny prostaty, rakoviny varlat a duševního zdraví. Objevuje se celosvětová snaha zvyšovat povědomí především o rakovině prostaty. Znáte její příčiny, rizikové faktory a způsoby vyšetření?

Říjen jako měsíc boje proti rakovině prsu

Posted by   Jana Mečiaková     Různé   views (1596)
Měsíc říjen je každoročně označován jako celosvětový měsíc boje proti rakovině prsu. Jedná se především o snahu o šíření povědomí o prevenci a včasné diagnostice rakoviny prsu, což vede k významnému snížení úmrtnosti na toto onemocnění.

SIMone simulátor porodu

Posted by   Jana Mečiaková     Různé   views (1667)
Porod dítěte si zaslouží osobitou pozornost. Proto Vám přinášíme tento jedinečný simulátor, který Vás naučí popasovat se i se složitějšími situacemi, které se můžou vyskytnout během porodu. Software Vás bude celým porodním procesem doprovázet a bude nápomocný ve výběru správného postupu.
Správná technika a postupy při zavádění, používání a vyjímání močových katetrů mohou výrazně snížit riziko vzniku močových infekcí, které jsou častou komplikací používání katetrů. Správnou techniku je možné procvičovat pomocí některého z mnoha simulátorů katetrizace, které jsou velmi realistické a nabízí studentům získat praktické zkušenosti.

Jak čistit Vaše anatomické modely

Posted by   Jana Mečiaková     Různé   views (744)
Pečlivě čistit anatomické modely je obzvláště v době pandemie COVID-19 nesmírně důležité. K čištění je zapotřebí použít správné dezinfekční prostředky a správný postup.
Showing 1 to 5 of 15 (1 Pages)