PLATEBNÍ METODY - WWW.ANATOMICKE-POMUCKY.CZ

Objednané zboží je možné uhradit třemi způsoby.

 

HOTOVĚ NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ

Vybrané zboží při osobním odběru v Brně, je možné uhradit v hotovosti na místě. Platební karty nepřijímáme. Nejbližší bankomat je vzdálen asi 100m, na poště v Řečkovicích. Není nutné mít přesně odpočítanou částku, vždy máme dost drobných, abychom Vám mohli vrátit.

MANIPULAČNÍ POPLATEK: 10,- KČ

 

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Úhradu bankovním převodem můžete zvolit buď při osobním odběru - místo klasické platby v hotovosti. Nejčastěji je ale tento způsob používám při zaslání zboží na adresu. Platební převod proběhne předem, před dodáním zboží.

Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky, částka (celková částka zboží + poštovné) Vám přijde také v potvrzovacím emailu. Číslo účtu, na který provedete úhradu: 2700065648/2010, vedený u Fio banka, a.s.

Zboží je zasláno po připsání platby na náš účet.

Pokud se náhodou stane, že provedete úhradu a zboží nemůže být dodáno a Vy si nevyberete náhradní zboží, obratem vracíme peníze zpět na účet, z něhož byla úhrada provedena.

POŠTOVNÉ: 85,- KČ (Česká pošta)

POŠTOVNÉ: 100,- KČ (DPD)

DOBÍRKOU

Nejběžnější způsob platby je platba na dobírku. Tzn. že za zboží zaplatíte při jeho převzetí pošťákovi nebo jinému dopravci. Neplatíte tedy nic předem. Poštovné je ovšem navýšeno o doběrečný poplatek, tedy za zpracování hotovosti poštou, který činí 35,- Kč.

POŠTOVNÉ: 120,- KČ (Česká pošta)

POŠTOVNÉ: 135,- KČ (DPD)


Seznámit se s přesným fungováním našeho těla a znát jeho fyziologii a principy jednotlivých orgánů je i v dnešní době vyspělé techniky více než důležité. Zejména na základních a středních školách v hodinách biologie, ale i na univerzitách v rámci přednášek o anatomii je potřeba probíranou látku názorně vysvětlit. Nejen pro tyto účely jsou ideální volbou anatomické modely, které jsou do detailu propracované a téměř imitují realistické modely.

Anatomické modely najdou své uplatnění také v ordinacích lékařů, kteří na nich mohou pacientům blíže popsat jejich zdravotní obtíže. Stejně potřebné jsou anatomické modely i v rámci kurzů první pomocipři výuce zdravovědy v autoškoláchv rehabilitačních zařízeních a samozřejmě také v nemocnicích. Vybírat si u nás můžete z propracovaných modelů hlavykoster, kloubů a kostí nebo torz lidského těla a vnitřních orgánů. Nabízíme také širokou škálu simulátorů a trenažérů pro nácvik nejen první pomoci a ošetřovatelských figurín. Pro výzdobu učeben i kabinetů máme spoustu krásně provedených anatomických plakátů a jako vhodný dárek pro svého kamaráda-lékaře nebo nadšence do anatomie si můžete vybrat některou položku z našich anatomických dárkových předmětůRozšířili jsme naší nabídku i o zoologické modely a také botanické modely. Pokud budete chtít některý z našich modelů využít jen na krátkou dobu, tak se Vám bude jistě hodit možnost jejich zapůjčení.