Internetový obchod Anatomické pomůcky je zaměřen na prodej anatomických modelů a výukové anatomie. Nabízíme pouze kvalitní, značkové modely renomovaných výrobců, kteří dodávají své modely do celého světa.

Jsme přímými dovozci a můžeme Vám proto nabídnout široký sortiment produktů.

Nabídku modelů stále rozšiřujeme, přesto pokud byste něco v naší nabídce nenašli, kontaktujte nás. Rádi se Vám pokusíme vyhovět.

Anatomické modely jsou využívány zejména ve školách a výukových střediscích. Zároveň je používají i lékaři ve svých ordinacích a pracovníci rehabilitačních ústavů pro vzdělávání pacientů. Anatomické modely jsou vyrobeny z odolného a kvalitního materiálu, vždy s maximální snahou přesně vystihnout a napodobit reálnou anatomii.

Malované modely jsou malovány ručně, s velkou přesností.

Obchod Anatomické-pomůcky.cz provozuje společnost Tivali, s.r.o., která provozuje také obchody www.rehabilitace-sport.czwww.cvicebni-pomucky.cz zejména zaměřené na zdraví, cvičení a rehabilitaci.

 

 

Logo Tivali, s.r.o. - internetové obchody

 


Seznámit se s přesným fungováním našeho těla a znát jeho fyziologii a principy jednotlivých orgánů je i v dnešní době vyspělé techniky více než důležité. Zejména na základních a středních školách v hodinách biologie, ale i na univerzitách v rámci přednášek o anatomii je potřeba probíranou látku názorně vysvětlit. Nejen pro tyto účely jsou ideální volbou anatomické modely, které jsou do detailu propracované a téměř imitují realistické modely. Zobrazit více

Anatomické modely najdou své uplatnění také v ordinacích lékařů, kteří na nich mohou pacientům blíže popsat jejich zdravotní obtíže. Stejně potřebné jsou anatomické modely i v rámci kurzů první pomocipři výuce zdravovědy v autoškoláchv rehabilitačních zařízeních a samozřejmě také v nemocnicích. Vybírat si u nás můžete z propracovaných modelů hlavykoster, kloubů a kostí nebo torz lidského těla a vnitřních orgánů. Nabízíme také širokou škálu simulátorů a trenažérů pro nácvik nejen první pomoci a ošetřovatelských figurín. Pro výzdobu učeben i kabinetů máme spoustu krásně provedených anatomických plakátů a jako vhodný dárek pro svého kamaráda-lékaře nebo nadšence do anatomie si můžete vybrat některou položku z našich anatomických dárkových předmětůRozšířili jsme naší nabídku i o zoologické modely a také botanické modely. Pokud budete chtít některý z našich modelů využít jen na krátkou dobu, tak se Vám bude jistě hodit možnost jejich zapůjčení.